Contactgegevens

 

JINT vzw
Grétrystraat 26
1000 BRUSSEL

We zijn te bereiken van maandag tot en met vrijdag
tussen 9u en 17u.
(t) 02 209 07 20
jint@jint.be

Wil je ons een bezoekje brengen?
Graag een seintje vooraf, we maken dan graag tijd voor je vrij.


 

Wie is wie?

 

 

Directie team

 


Koen Lambert
koen.lambert@jint.be

 


Nathalie Van den Meersschaut
nathalie.vandenmeersschaut@jint.be

 

Sofie Van Zeebroeck
sofie.vanzeebroeck@jint.be
 
   

Team voor internationalisering van het jeugdwerk en Go Strange

Internationaal jeugdbeleid, culturele akkoorden, ondersteuning internationaal jeugdwerk en informatie over individuele jongerenprojecten

 

Inez Adriaensen
inez.adriaensen@jint.be

Natalie Coelmont
natalie.coelmont@jint.be

Sophie Van Daele
sophie.vandaele@jint.be

Yannick De Schaepmeester
yannick.deschaepmeester@jint.be

Silvie Strobbe
silvie.strobbe@jint.be 

Thomas Gits

Thomas.gits@jint.be

 

       

SALTO inclusie & diversiteit

Europees ondersteuningscentrum rond het thema inclusie

 

Marija Kljajic
marija.kljajic@jint.be
 

Tony Geudens
tony.geudens@jint.be
 

Team Youth in Action

Nationaal Agentschap voor Youth in Action

 

Hilde Vanden Eynde
hilde.vandeneynde@jint.be
 

Inge Stuer
inge.stuer@jint.be
 

Karlien Leroux
karlien.leroux@jint.be
 


Mandy Trappeniers
Mandy.trappeniers@jint.be

 

Marjolein Vandenbroucke
marjolein.vandenbroucke@jint.be
 


Mauro Desira
mauro.desira@jint.be

 

Roosje Lowette
roosje.lowette@jint.be
 
       

Centraal team

Algemene JINT ondersteuning

 

Ane Vester
ane.vester@jint.be
 

Joël Versin
joel.versin@jint.be
 

Nathalie Jonckheere
nathalie.jonckheere@jint.be
 

Nina Vanhee
nina.vanhee@jint.be
 

Bob Demunter
bob.demunter@jint.be
 
           
 

 

Contact