Contactgegevens

 

JINT vzw
Grétrystraat 26
1000 BRUSSEL

We zijn te bereiken van maandag tot en met vrijdag
tussen 9u en 17u.
(t) 02 209 07 20
jint@jint.be

Wil je ons een bezoekje brengen?
Graag een seintje vooraf, we maken dan graag tijd voor je vrij.


 

Wie is wie?

 

 

Directie team


Koen Lambert
koen.lambert@jint.be


Nathalie Van den Meersschaut
nathalie.vandenmeersschaut@jint.be


Sofie Van Zeebroeck
sofie.vanzeebroeck@jint.be
 

Centrum voor internationalisering van het jeugdwerk

Internationaal jeugdbeleid, culturele akkoorden, ondersteuning internationaal jeugdwerk.


Kurt Uyttersprot
kurt.uyttersprot@jint.be

Leen Van Bockstal
leen.vanbockstal@jint.be

Sophie Van Daele
sophie.vandaele@jint.be

Yannick De Schaepmeester
yannick.deschaepmeester@jint.be
     

SALTO inclusie Team

Europees ondersteuningscentrum rond het thema inclusie


Marija Kljajic
marija.kljajic@jint.be

Tony Geudens
tony.geudens@jint.be
     

Team Youth in Action

Nationaal Agentschap voor Youth in Action


Hilde Vanden Eynde
hilde.vandeneynde@jint.be

Inge Stuer
inge.stuer@jint.be

Karlien Leroux
karlien.leroux@jint.be

Katrien van Belle
katrien.vanbelle@jint.be

Marjolein Vandenbroucke
marjolein.vandenbroucke@jint.be

Roosje Lowette
roosje.lowette@jint.be
     

Go Strange Team

Informatie over individuele jongerenprojecten


Griet Baeten
griet.baeten@jint.be

Michiel Verledens
michiel.verledens@jint.be

Lian Verberckt
lian.verberckt@jint.be

Natalie Coelmont
natalie.coelmont@jint.be
     

Centraal team

Algemene JINT ondersteuning


Ane Vester
ane.vester@jint.be

Jan Van De Broeck
jan.vandebroeck@jint.be

Joël Versin
joel.versin@jint.be

Nathalie Jonckheere
nathalie.jonckheere@jint.be

Nina Vanhee
nina.vanhee@jint.be

Bob Demunter
bob.demunter@jint.be
         

 

Contact